Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

11 Май 2021, 23:59:12
Новини: Екипът на exotic.bg не толерира неспазването на ПРАВИЛАТА и неграмотното писане! Пишете на кирилица. Слагайте главни букви и препинателни знаци. Не замествайте български букви с цифри (4, 6).
   Начало   Помощ Търси Календар Галерия Вход Регистрирай  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Полска мишка  (Прочетена 4904 пъти)
SIO
6 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 192

« -: 21 Септември 2007, 00:29:36 »

Аз си имах полска мишка в стаята... Не беше добър и толерантен съквартирант и се наложи да го изгоня по грубия начин Burn in hell хитър беше и 4 пъти излезна от капана, разбира се по моя грешка, ама.... Много бели направи тая мишка придружени с много безсънни нощи...
Активен
oro
8 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 308

« Отговор #1 -: 21 Септември 2007, 13:38:43 »

Аз си отгледах такава мишка, от бебе... Smiley
Казваше се Мишо  Grin
Пуснах си я.
Активен
SIO
6 кожи

Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: 21 Септември 2007, 19:33:21 »

Ама аз пък май направих грешка... Вместо да го направя на мнение е пуснато като тема...  Shocked
Много глупаво.... Laugh Laugh Laugh Laugh

Ае ако може някой от модераторите да я го премести като мнение в " Моят домашен плъх " на chicholubo
Активен
Niki
Админ
Терарист

Неактивен Неактивен

Публикации: 3769

exotic.bg

« Отговор #3 -: 21 Септември 2007, 21:35:28 »

Ама аз пък май направих грешка... Вместо да го направя на мнение е пуснато като тема...  Shocked
Много глупаво.... Laugh Laugh Laugh Laugh

Ае ако може някой от модераторите да я го премести като мнение в " Моят домашен плъх " на chicholubo

Постът ти не е по темата, затова го направих като отделна тема Wink
Активен

Продавам ХИЩНИ РАСТЕНИЯ - от 5 лева Link
Търся МЪЖКИ тарантули за размножаване: Link
Купувам ЖЕНСКИ тарантули: Link
SIO
6 кожи

Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: 22 Септември 2007, 00:39:50 »

Е дълго време с тази мишка живяхме заедно... Споделяхме една храна едно легло абе бяхме перфектни... И накрая стана като домашна ама почна такава да прекалява и за това... Дори пробвах един път да я сложа в едно малко аквариумче с трици където ми беше бившия бял мишок ама не знаех, че скачат толкова на високо...

Ми ако става въпрос за мишки имахме си още една преди ремонта... Малката братчетка отвори един шкаф с играчки и от там падна едно доста голямо мишле... Тогава пък аз набарах точилката и на това мишле не му се размина... Не знам защо не избяга от първия път ама сигурно много го боля глава...  Laugh Laugh Laugh Laugh
Активен
Niki
Админ
Терарист

Неактивен Неактивен

Публикации: 3769

exotic.bg

« Отговор #5 -: 22 Септември 2007, 19:25:09 »

Много пъти на село съм се чудил дали да не си хвана полска мишка Cheesy Изглеждат интересни животинки Smiley
Активен

Продавам ХИЩНИ РАСТЕНИЯ - от 5 лева Link
Търся МЪЖКИ тарантули за размножаване: Link
Купувам ЖЕНСКИ тарантули: Link
SIO
6 кожи

Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: 23 Септември 2007, 17:57:02 »

Интереснички са ама много хапят и са големи диванета... Не знам мишки които не са родени в плен ще се подадат на дресировка  Undecided
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

© exotic.bg 2007 - 2015 | XHTML | CSS | карта на сайта | Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2011, Simple Machines