Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

14 Декември 2019, 04:45:23
Новини: В памет на САВА

Екипът на exotic.bg не толерира неспазването на ПРАВИЛАТА и неграмотното писане! Пишете на кирилица. Слагайте главни букви и препинателни знаци. Не замествайте български букви с цифри (4, 6).

Начало   Помощ Търси Календар Галерия Вход Регистрирай  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стикер/Табелка  (Прочетена 5327 пъти)
ZeRBeRuS
Модератор
12 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 1135

Тъпо е да си тъп, ама си е за цял живот!!!

« -: 02 Март 2008, 18:15:38 »

Някой може ли да ми каже от каде мога да се здобия с стикер или табелка "Внимание зло куче" , защото моментат дойде и моя кретен си проявява характера доста демонстративно.
Активен
StR
12 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 990

« Отговор #1 -: 02 Март 2008, 19:16:33 »

Ами мисля,че можеш и сам да си направиш.Хрумна ми идеята сега:на летва с дърво със маркер да напишеш каквото искаш,но не ми се струва добра идеята Wonder.Ако изнамериш някаква метална табелка,можеш и на нея да напишеш същото...Ама не знам как ще се получи. Wonder
Активен
ZeRBeRuS
Модератор
12 кожи

Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: 02 Март 2008, 19:41:23 »

Искам готова, не съм за 5-10 лева въпреки, че много се съмнявам да е на такава цена.Не смятам да правя разни циганий и на всичкото отгоре това да ми седи на входната врата на апартамента.
Активен
The_Khan
VIP потребител
8 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 319

Който иска намира начин

« Отговор #3 -: 02 Март 2008, 20:41:36 »

Има такива лепенки по книжарниците, но ще трябва да пообикаляш дорде намериш. Аз съм с една от 15 години - "Тук охранявам аз" и нещо като силует на кучешка глава. Кучетата се сменят табелата не  Grin
А за малкия кретен  Grin не се изненадвай, напълно нормално за породата му. По-добър няма да стане, само мисли как ще го озаптяваш като стане 80-90 кѝла  Grin Grin Grin
Активен

Моят вид: Двунога Piembira mnogohalbis
ZeRBeRuS
Модератор
12 кожи

Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: 02 Март 2008, 21:24:46 »

Въобще не се и изненадвам и съм наясно що за гадини са кавказците, а от известно време се и обеждавам с очите си  Grin Grin Grin.А относно килограмите моя може и да стане и по-голям, баща му бил към 100 килограма(живо теле, обаче опасно теле  Surrender ).
Активен
ToaJIeTHo`naTe
VIP потребител
5 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 126

« Отговор #5 -: 15 Март 2008, 23:34:40 »

Мога да ти взема?
И аз доста търсих и навсякъде казват, че вече не вземат, защото не се търсят. Единствено тук в Добрич имаше в един ветеринарен кабинет, аз си взех ест с доберман, останалите бяха с немска овчарка и с един бигъл, захапал роза. Ако те устройва, ще ти взема (и ако не са ги продали, ест). Струват не повече от 3 лв.
Активен

Домашен любимец: Андрей Cheesy
ZeRBeRuS
Модератор
12 кожи

Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: 15 Март 2008, 23:41:29 »

Ми честно казано не, Роси.Но все пак мерси  naTe .Ако трябва ще си поръчам от някаде, защото Крум е прав като се замисли човек
Кучетата се сменят табелата не  Grin
Активен
bass
Ларва

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #7 -: 21 Декември 2010, 18:34:00 »

Някъде в Интернет, няма начин да не продават подобни стикери... др. вариант е да се поръча да ти разпечатат.
Активен
serpent_king
6 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 189

« Отговор #8 -: 21 Декември 2010, 21:56:59 »

В Бачково има табели и ми е близо ако искаш мога да ти взема една и да ти я пратя.
Има и една със кобра и пише тук охранявам аз.Може да ги снимам другия път като отида и да ги покажа тук.
Активен
ZeRBeRuS
Модератор
12 кожи

Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: 21 Декември 2010, 22:44:07 »

Да-а-а Smiley а темата е от преди 2 години  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

© exotic.bg 2007 - 2015 | XHTML | CSS | карта на сайта | Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2011, Simple Machines