Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

23 Октомври 2019, 09:31:51
Новини: В памет на САВА

Екипът на exotic.bg не толерира неспазването на ПРАВИЛАТА и неграмотното писане! Пишете на кирилица. Слагайте главни букви и препинателни знаци. Не замествайте български букви с цифри (4, 6).
   Начало   Помощ Търси Календар Галерия Вход Регистрирай  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Питбулчета  (Прочетена 1639 пъти)
novev
VIP потребител
10 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 611

Внимание!Това хоби е силно заразно!

« -: 13 Декември 2007, 10:21:53 »

Две малки мъжки питбулчета си търсят стопани спешно...На месец и нещо са и ги продават за по 150лв едното. WonderНе съм спец по темата,така че повече инфо може да получите от собственика...Майката нз калпазаните живее в нашия вход и стопанина ме помоли за помощ...Мисля,че бяха 6 кутрета в началото...Ако има интерес ще дам и координати на собственика Wink
Активен

Котки:1 Руска синя; Паяци:1 Brachypelma Albogans;
1Brachypelma smithi;1Grammostola Pulchra;2Pterinochilus murinus Usumbara1;1Aphonopelma bicoloratum ;1Brachypelma albiceps;1Theraphosa apophysis ;2Brachypelma auratum;Жаби:Скорпиони: 2 Pandinus imperator;Змии:1 Lampropeltis mexicana greeri ;1 Boa constrictor;2Pantherophis guttatus;1Python regius;1Heterodon nasicus;Многоножки:2Archispirostreptus gigas;
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

© exotic.bg 2007 - 2015 | XHTML | CSS | карта на сайта | Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2011, Simple Machines