Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

19 Юни 2019, 01:18:47
Новини: В памет на САВА

Екипът на exotic.bg не толерира неспазването на ПРАВИЛАТА и неграмотното писане! Пишете на кирилица. Слагайте главни букви и препинателни знаци. Не замествайте български букви с цифри (4, 6).
   Начало   Помощ Търси Календар Галерия Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Смърт  (Прочетена 24708 пъти)
negat1ve
Модератор
9 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 422

« Отговор #120 -: 14 Януари 2015, 00:49:10 »

Grammostola iheringi 17 кожи женска Priest Почти беше регенерирала пълния брой крака...
Активен

Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе!
Niki
Админ
Терарист

Неактивен Неактивен

Публикации: 3743

exotic.bg

« Отговор #121 -: 14 Януари 2015, 14:22:38 »

Жалко наистина... Аз също имах женско ихеринги, което умря когато порасна.  Sad
Активен

Продавам ХИЩНИ РАСТЕНИЯ - от 5 лева Link
Търся МЪЖКИ тарантули за размножаване: Link
Купувам ЖЕНСКИ тарантули: Link
naHuka
VIP потребител
10 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 591

« Отговор #122 -: 14 Януари 2015, 15:07:07 »

Grammostola iheringi 17 кожи женска Priest Почти беше регенерирала пълния брой крака...

За жалост явно си бил прав за състоянието и...
Аз лично мислех че ще прояде и ще се хидратизира достатъчно за да стъпи на крака...

ПС: Не съм все още сигурен ...дали този проблем идва от самите паяци или...има и друг отговор на този въпрос.
Всеки който е притежавал такъв паяк е имал проблем със смяната(на кожа) на паяка.
Активен

You need Satan,more than he needs you
Ангел Минков
8 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

« Отговор #123 -: 14 Януари 2015, 17:24:41 »

Едно от любимите ми неща, които съм чел във връзка с това, е - "To cope with a loss, buy a baby spider"/"Baby spiders are the answer to all of the world's questions".

Винаги е кофти когато се спомине някой домашен любимец. Към декември месец ми умря 1 Poecilotheria tigrinawesseli. Беше ми много кофти, но малко след това се сдобих с P. rufilata, P. ornata и M. balfouri, които са си живи и здрави към момента.
Активен
negat1ve
Модератор
9 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 422

« Отговор #124 -: 17 Януари 2015, 17:56:01 »

Гордия татко от последния пашкул.

Не ме е яд - размножи се, даже си поживя доста след като извади куките...

?L - 20.08.2013 - полово зрял
dead - 17.01.2015

В най-добрата си форма:

RIP
Активен

Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе! Извини се, бе!
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

© exotic.bg 2007 - 2015 | XHTML | CSS | карта на сайта | Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2011, Simple Machines