Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

11 Декември 2018, 18:30:28
Новини: В памет на САВА

Екипът на exotic.bg не толерира неспазването на ПРАВИЛАТА и неграмотното писане! Пишете на кирилица. Слагайте главни букви и препинателни знаци. Не замествайте български букви с цифри (4, 6).
   Начало   Помощ Търси Календар Галерия Вход Регистрирай  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идея за уеб сайт  (Прочетена 422 пъти)
TheFox
Втора ларва

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« -: 16 Август 2018, 15:01:08 »

Привет! С мои братовчеди ни хрумна да правим сайт за животни и да вложим в него. Желаем да го популяризираме възможно най-много, за да стане известен. Намерили сме и екип, който ще ни помага за част от нещата. Имаме няколко въпроса, на които търсим отговори:
1.   Кой вариант е по-добър  - да вземем нов домейн или стар. Разгледах доста и много хора ми казаха да закупя такъв с история, защото по-бързо ще може да се класира в търсачките. Ако това е вярно, от къде мога да купя и какви пари горе-долу ще струва?
2.   Трябва ни линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко време трябва да инвестирам, за да постигнем желания резултат. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3.   В Интернет четох и за така наречените сателитни мрежи. Все още ли този вариант действа, защото видях, че повечето имат различно мнение по въпроса. Аз лично бих тествал, за да видя какви резултати ще мога да постигна. Тук отново стои въпроса как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.
Активен
Niki
Админ
Терарист

Неактивен Неактивен

Публикации: 3732

exotic.bg

« Отговор #1 -: 17 Август 2018, 09:28:39 »

Всичко това е свързано с много пари и труд. Преди време и ние имахме големи идеи за exotic.bg. Но в живота човек има повече ангажименти, отколкото иска. Работа, поддръжка на дом, някои имат деца. Пък и при мен се появиха други хобита, които си гълтат доста време Smiley

За жалост отдавна не се занимавам със SEO и не мога да отговоря на въпросите ти.

Пожелавам ви успех! Ще следя с интерес.
Активен

Продавам ХИЩНИ РАСТЕНИЯ - от 5 лева Link
Търся МЪЖКИ тарантули за размножаване: Link
Купувам ЖЕНСКИ тарантули: Link
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

© exotic.bg 2007 - 2015 | XHTML | CSS | карта на сайта | Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2011, Simple Machines