Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

11 Декември 2018, 17:42:54
Новини: В памет на САВА

Екипът на exotic.bg не толерира неспазването на ПРАВИЛАТА и неграмотното писане! Пишете на кирилица. Слагайте главни букви и препинателни знаци. Не замествайте български букви с цифри (4, 6).
   Начало   Помощ Търси Календар Галерия Вход Регистрирай  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Японски шаран (Koi)  (Прочетена 14080 пъти)
bura4eto_0
1 кожа

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« -: 04 Юли 2015, 19:24:50 »

Здравейте! Видях че, все още няма тема за тази прекрасна риба и реших аз да я пусна  Drink Beer
А сега ето малко информация за рибата:

Кои или по-точно Нишикигои са група от риби декоративните варианти на познатия ни шаран (Cyprinus carpio) които се отглеждат с декоративна цел в езерца или градински басейнчета. Това са много социални животни и винаги обикалят по стада. Те могат да пораснат колкото един нормален шаран може, но и размерът на езерцето или аквариума е от голямо значение за възможностите на растеж на рибата.
Кои вариациите се определят по оцветяване и форма шарките. Основните цветове са бялото, черното, червеното, синьото и кремавото.(Превел съм половината от Уики, ако има грешки се извинявам предварително  Grin)
Интересен Факт: Най-дълго живялото Кои е родено през 1751г. и до ден днешен е все още живо Smiley Fish

Утре може да пусна няколко снимки на рибите които ние (аз и баща ми  Cheesy) имаме Photo.
Активен
bura4eto_0
1 кожа

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #1 -: 05 Юли 2015, 20:41:09 »

Здравейте! Днес направих няколко  Photo и-и-и ето ги и обещаните снимки:

Fish Fish Fish
Fish Fish Fish
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

© exotic.bg 2007 - 2015 | XHTML | CSS | карта на сайта | Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2011, Simple Machines