Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

11 Декември 2018, 18:39:15
Новини: В памет на САВА

Екипът на exotic.bg не толерира неспазването на ПРАВИЛАТА и неграмотното писане! Пишете на кирилица. Слагайте главни букви и препинателни знаци. Не замествайте български букви с цифри (4, 6).
   Начало   Помощ Търси Календар Галерия Вход Регистрирай  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Repashy food -Прахообразна храна  (Прочетена 17568 пъти)
The_Lord
3 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

« -: 16 Август 2013, 12:27:27 »

На скоро установих ,че има готова храна за някой гекони ,например вид rhacodactylus. Храната се нарича "repashy food" има за различни животинки ,четох също така ,че имала всичко необиходимо за определения вид (витамини ,калции протеини и т.н). Интересно ми е някой използвал ли е тази "прахообразна храна понеже чета доста добри отзиви за нея и има ли в България изобщо такива храни?
Активен
jimmy
10 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 503

« Отговор #1 -: 17 Август 2013, 12:52:29 »

Аз използвам такава за Мадагаскарските си дневни гекони. Много е удобна, те също я хапват. От време на време обаче ги усещам, че искат насекоми.
Като цяло става за основна, но от време на време е добре да има и жива храна (поне при моите животни) Smiley
Набавям си я по интернет, тум не съм виждал такава.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

© exotic.bg 2007 - 2015 | XHTML | CSS | карта на сайта | Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2011, Simple Machines