Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

23 Октомври 2019, 09:14:31
Новини: В памет на САВА

Екипът на exotic.bg не толерира неспазването на ПРАВИЛАТА и неграмотното писане! Пишете на кирилица. Слагайте главни букви и препинателни знаци. Не замествайте български букви с цифри (4, 6).
   Начало   Помощ Търси Календар Галерия Вход Регистрирай  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче за пинчер.  (Прочетена 1509 пъти)
Die Waffen-SS
7 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 259

« -: 28 Ноември 2012, 09:18:55 »

Здравейте.
 Дайте ми идея как да предпазя женския си пинчер от забременяване,тъй като е още малък. Аз и приятелката ми ще се събираме, а тя има мъжки,притеснявам се за през деня като са сами кучетата да не се оправят! Според вас дали ще стане ако слагаме на женската памперсче докато е разгонена?  Grin
Активен
Slavov
5 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 129

I don't do it, 'couse i done it!

« Отговор #1 -: 28 Ноември 2012, 11:06:02 »

Единствено със памперс може да пробваш, но според мен ще намерят начин да го махнат, дори само в играта... Има някакви хапчета който съкръщават разгонения процес на 2 дена , но не съм пребягвал към тях.. Другия вариант е приятелката ти да си седи у тях с кучето.
Активен

Блага дума с пистолет, е по-силна , отколкото само блага дума

ilkoz
4 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

« Отговор #2 -: 28 Ноември 2012, 17:23:37 »

Хапчета не давай в никакъв случай имат много кофти странични ефекти.Може да ги държите в различни стаи.
Активен
Die Waffen-SS
7 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 259

« Отговор #3 -: 28 Ноември 2012, 23:21:45 »

Така е и аз не съм привърженик на хапчетата  Thumb up
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

© exotic.bg 2007 - 2015 | XHTML | CSS | карта на сайта | Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2011, Simple Machines