Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

16 Септември 2019, 18:03:58
Новини: В памет на САВА

Екипът на exotic.bg не толерира неспазването на ПРАВИЛАТА и неграмотното писане! Пишете на кирилица. Слагайте главни букви и препинателни знаци. Не замествайте български букви с цифри (4, 6).
   Начало   Помощ Търси Календар Галерия Вход Регистрирай  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Избор на гекон  (Прочетена 2419 пъти)
ELDEREST
7 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 249

Негър-скйор и жена-шофьор НЯМА!!!

« -: 02 Септември 2008, 13:58:30 »

Тъй като до сега съм си гледал само змия и тарантулки ми се прищя да си взема гекончета, но пък тогава се запитах какво по точно ще ми трябва... А и леко ме наплашиха, тъй като ми казаха, че геконите изисквали страшно много грижи, а аз доста честичко отсъствам за по седмица. Та беше ми любопитно дали ще мога да си гледам гекончета Wonder И какво ми е нужно за терариума и за тях Huh? (Все още не съм решил какви ще са гекончетата)
Активен

Я, едно ангелче с крилца още мърда...ПРАС и то
умря...хахаха...
reptilian
11 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Господ е милостив ,ние не сме

« Отговор #1 -: 02 Септември 2008, 14:28:26 »

Еми ,всичко зависи от вида гекони - примерно леопардовите гекони са много лесни за отглеждане ,но пък кадифените ивичести са супер кекави . За първи гекони бих ти препоръчал леопардови - могат да издържат седмица и нещо без храна ,кротки са ,растат бързо ,стават големи и са много лакоми ,също така живеят дълго . Тъй като са нощни животни не им трябва UV лампа ,а само калцйй . В момента Гого продава малки :

http://terraristic.net/forum/index.php/topic,1142.0.html

Mога да ти осигуря ,че гекончетата му са супер и в много добро здраве (моето е от него) Wink
Активен

Отглеждам : Link Schmerz ist nur ein Vorwand der schwachen
victoria_981
Ларва

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #2 -: 27 Ноември 2010, 22:40:28 »

Гекона е точния любимец за теб специално за леопардовия говоря защото до колкото съм чела другите са малко по притенциозни....значи гекончето издържа до месец без храна, но не го пробвай...ако ще избираш гекон гледаш да са му бистри очите да няма рани и обелвания и да има определена дебелина на опашката...това е за избора а за отглеждането ако не знаеш как се гледат чичо гугъл ти е насреща Google it
Активен
Сашо
Ларва

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #3 -: 15 Юни 2019, 14:51:31 »

А можете ли да ми препоръчате някое също така топлолюбиво геконче, различно от Леопардовото?
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

© exotic.bg 2007 - 2015 | XHTML | CSS | карта на сайта | Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2011, Simple Machines