Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

14 Декември 2018, 12:58:15
Новини: В памет на САВА

Екипът на exotic.bg не толерира неспазването на ПРАВИЛАТА и неграмотното писане! Пишете на кирилица. Слагайте главни букви и препинателни знаци. Не замествайте български букви с цифри (4, 6).
   Начало   Помощ Търси Календар Галерия Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 41 42 [43]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кралски питон (Python regius)  (Прочетена 150128 пъти)
Niki
Админ
Терарист

Неактивен Неактивен

Публикации: 3732

exotic.bg

« Отговор #840 -: 11 Ноември 2015, 15:59:45 »

Пробай да отъркаш някой друг гризач в дегу за да поеме от миризмата  Crazy
Активен

Продавам ХИЩНИ РАСТЕНИЯ - от 5 лева Link
Търся МЪЖКИ тарантули за размножаване: Link
Купувам ЖЕНСКИ тарантули: Link
asensi_85
9 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 432

« Отговор #841 -: 11 Ноември 2015, 18:54:12 »

В естествения хабитат на кралския питон няма мишки и плъхове, хранят се с джербили (хамстерите са най-близък вид до тях). Масово диволовените животни отказват мишки и плъхове или се приучават трудно. Твоят случай може да е такъв. Това, което ти казва Ники е вариант. Другият е просто да си намираш джербили.
Активен
p.regius
5 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

« Отговор #842 -: 11 Ноември 2015, 19:46:16 »

Да ,така е но преди нямах проблеми с храненето а сега от няколко месеца не ги иска не знам защо... Ще пробвам това с отъркването ,дано да помогне  Smiley
Активен
Stoyanov
2 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

« Отговор #843 -: 29 Октомври 2017, 17:50:15 »

Drink beer Здравейте Smiley някой би ли ми казал .. ако оставя 2 питона в 1 терариум 200/70/70 .. накрая ще се окажа ли с 1 питон Sad тоест възможно ли е съжителство между два питона Smiley било то мъжки с женска , женска - женска или мъжки с мъжки Smiley Мерси Metal
Активен
George
Модератор
13 кожи

Неактивен Неактивен

Публикации: 1311

« Отговор #844 -: 30 Октомври 2017, 09:01:18 »

Би трябвало да няма проблем, особено, ако са еднакво големи. Не съм си правил подобни експерименти. Трябва да се внимава само по време на хранене, да не захапят една и съща жертва.
Активен

Жоро, отглеждам :    Link
Stoyanov
2 кожи

Неактивен Неактивен

« Отговор #845 -: 30 Октомври 2017, 10:16:20 »

Здравей Smiley Мерси за отговора . Терариума е достатъчно голям по мой сметки ... единия питон е на година и половина .. другия гони годинка Smiley Страх ме е да не стане белята  Sad Но пък масово гледам в интернет пространството хора дет гледат змии в 1 терариум .. независимо дали смоци,питони и т.н. .. още повече че има яко сухи дебели клони и 3 укриятия с 3 купи вода  .. Все пак говорим за 2 метра терариум Smiley .... Не знам чудя се Smiley Терариума не се обитава но искам да го вкарам в употреба тъй като седи празен Smiley
Активен
Niki
Админ
Терарист

Неактивен Неактивен

Публикации: 3732

exotic.bg

« Отговор #846 -: 30 Октомври 2017, 23:19:08 »

Надали ще имаш проблем. Разделяй ги при хранене обаче.
Активен

Продавам ХИЩНИ РАСТЕНИЯ - от 5 лева Link
Търся МЪЖКИ тарантули за размножаване: Link
Купувам ЖЕНСКИ тарантули: Link
Stoyanov
2 кожи

Неактивен Неактивен

« Отговор #847 -: 31 Октомври 2017, 09:13:24 »

Surrender Thumb up Thumb up Drink beer Благодаря за съветите младежи Smiley лек и успешен ден !
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

© exotic.bg 2007 - 2015 | XHTML | CSS | карта на сайта | Powered by SMF 1.1.18 | SMF © 2011, Simple Machines